Menu
Alışveriş Sepeti

Gönderim Politikası

    Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde 09:00 ve 18:30 saatleri arasında kargoya teslim edilir. Kargolarınız için bir ücret ödemezsiniz. Teslimat adresinin, COLORPOOL deposuna olan uzaklığına göre, kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

    Siparişiniz kargolandıktan sonra E-mail olarak takip bilgileri sizinle paylaşılacaktır.

    Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

    Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından COLORPOOL garantisi ile size teslim edilecektir.

    Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanarak siparişiniz güncellenecektir.

    www.colorpool.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;
    Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

     

    Sitemizde sunulan özelliklerin ve sitenin işleyişi için bazı çerezlerin kullanılması teknik olarak zorunludur. Diğer bazı çerezler de sitemizi geliştirmek ve bizim tarafımızdan veya yetkili hizmet sağlayıcılarımız tarafından size ilgi alanınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikasını inceleyebilirsiniz.